Merkez:0(322) 351 72 23
Gazipaşa Şube:0(322) 458 63 66
 
Zephyr Elektrikli Nem Alma Cihazı
 

İşitme Cihazı Bakımı  Yeniden Tanımlanıyor…
Zephyr yüksek performansına rağmen küçük ebatlara sahiptir, seyahatlerde kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Zephyr ürün ailesindeki diğer ürünler gibi tam otomatiktir ve nem tutmada yeni standart Dry-Brik II tek kullanımlık kurutucu tabletle birlikte gönderilir.
 

Zephyr, diğer modelimizde olduğu gibi, 8 saatlik periyotta, ılık devingen hava ve kurutma konusunda kanıtlanmış teknoloji maksimum etkinliğe sahip kurutucu tablet ile çalışır. En büyük farkı Zephyr modelinde Global modelindeki bütünleşmiş bir parça olan UV lamba yoktur. Bununla birlikte, kurutma teknolojisinden veya kalitesinden ödün vermeden en çok satılan ürünümüz olan Dry&Store Global yanında makul fiyatıyla yer almaktadır. Cihazın güç kaynağı tüm dünya genelindeki farklı fiş girişlerine uygun alternatiflere sahiptir ve temel elektronik standartlar bakımdan sertifikalıdır. 

 

Hava akımı işitme cihazınızın içindeki nemin dışarıya kaçmasına yardım eder. 

 

Nem molekülleri cihazınızdan kontrollü bir ısı ile ayrışabilirler fakat kendiliğinden cihazdan uzaklaşmaları beklenemez. Cihazdaki devinen hava bu molekülleri hava akımının içine sürükler ve kurutucu tablete hapsedilmelerini sağlar. Sanki çamaşır ipinde kuruyan çamaşırlar gibi. 

 

Çamaşırlarımız serin havalara kıyasla ılık havada daha hızlı kururlar, Zephyr de ılık hava akımı sirkülâsyonu ile cihazınızın daha iyi ve hızlı bir şekilde nemini alır. 

 

Isı su moleküllerinin yüzey basıncını zayıflatırlar. 

 

Yüzey basıncı nem moleküllerin birbirleriyle mıknatıs gibi birleşip damlalar haline gelmelerinin sebebidir. Ayrıca yüzey basıncıyla su molekülleri yapışkan gibi işitme cihazının içine işlemesine neden olur. Sıcaklık yükseldikçe yüzey basıncı düşer. 

 

Uyarı: Isı belirli düşük bir seviyede olmalıdır. Çok fazla ısı zararlı olabilir. Bu sebepledir ki saç kurutma makineleri ve mikrodalga fırınlar asla işitme cihazını kurutma amaçlı kullanılmamalıdır. 

 

Uyarı: Dry&Store içindeki hava sıcak değildir ve havayı direk olarak cihaza üflemez. Hava akımı havayı işitme cihazının etrafından aşağı yönlü sürükler. 

 

Kurutucu tablet nemi içine hapseder böylece sıvı tekrar cihazın içine veya üstüne yerleşmez. 

 

Kurutucu tablet suyu çekme gücü yüksek malzeme içerir ve nemi hapsetmek için kullanılır. Difüzyon olarak bilinen işlem esnasında nem ıslak bölgeden kuru bölgeye hareket eder. Dry&Store’un içindeki sürekli ılık hava akımı yardımıyla nem işitme cihazından dışarıdaki kuru havaya doğru hareket eder. Kurutma tableti hava akımının ortasına yerleştirilmiştir, böylelikle nemi sürekli olarak olarak hareket eden havanın içinden uzaklaştırır. 

 

Uyarı: Dry&Store asla kurutma tableti olmadan kullanılmamalıdır. Tablet olmaksızın kullanıldığında işlem sırasında hava akımında serbest kalan nem tekrar işitme cihazınızın üzerine ya da içine yerleşir.
 
400 TL(Kdv Dahil)
 
 
Alışveriş Sepeti
 
Alışveriş Sepetiniz Boş
 
 
Toplam Tutar SEPET BOŞ  
 

Online Alışveriş
 
Hızlı Menü