Merkez:0(322) 351 72 23
Gazipaşa Şube:0(322) 458 63 66
Yeni web sitemiz www.evrenisitme.com.tr ziyaret edebilirsiniz.
Widex Dream İşitme Cihazları
DREAM 440-330-220-110

DREAM’IN SIZE SUNDUĞU FAYDALAR

Daha ayrıntılı ses

DREAM işitme cihazlarında önemli olan ayrıntılıdır. Çok daha zengin ve yumuşatılmış sesi sayesinde çevrenizdeki tüm dünyanın ayrıntılarını keşfedin. Futbol maçı sırasında kalabalığın tezahüratları veya sinema izlerken oluşan ani ses değişiklikleri gibi yüksek şiddetteki seslerde bile işitme rahatlığınız bozulmaz.
   

Daha fazla kelime ve daha berrak konuşma

İnsan sesinin özelliklerini koruyan teknolojisi sayesinde karşılıklı sohbetlerden hep keyif alacaksınız. Kalabalık restorandan gürültülü bir konsere kadar tüm işitme ortamlarında DREAM gürültüyü azaltarak konuşmaları kolaylıkla takip etmenizi sağlar.
   

Kendi internet siteniz

DREAM sizin işitme kaybınız ve sizin işitme cihazınıza özel tüm bilgileri içeren internet sitenize ulaşmanızı da sağlar. Bu sitede odyogramınız, programlar ve işlevler, işitme cihazınızın modeline uygun bakım ipuçları ve önerileri, öğretici videolar ve diğer işitme cihazı kullanıcılarının deneyimleri bulunur.
   

Tinnitus tedavisi

DREAM işitme cihazlarında tinnitus tedavisinde yararlı olduğu kanıtlanmış rahatlatıcı tonlar içeren Kişiye Özel Zen programı bulunur. Bu program işitme sağlığı uzmanı tarafından ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. 
 

Yüksek frekanslı sesleri işitin

DREAM ile kuş sesleri veya konuşma gibi yüksek frekanslı sesler kolaylıkla işitebileceğiniz bölgelere otomatik olarak kaydırılır. 
 

TV izleme, müzik dinleme ve cep telefonuyla konuşmanızı keyifle yapın

DREAM işitme cihazları DEX yardımcı cihazlarına bağlanarak yankı olmaksızın televizyon izleme, müzik dinleme ve telefon konuşmalarınızı yapabilirsiniz – hem de tümü kablosuz olarak. FM akışımlarına kolaylıkla bağlanabilir ve doğrudan işitme cihazlarına aktarılan kristal netliğinde ses ile ev telefonunuzla rahatlıkla konuşabilirsiniz. 
    
 

Daha az pil değiştirme

  

Her kişiye uygun bir işitme cihazı modeli

DREAM ailesinde iki Kulak-içi ve yeni DREAM FASHION da dahil olmak üzere beş Kulak-arkası modeli bulunmaktadır. Sizin işitme kaybınıza en uygun işitme cihazını yetkili satıcınız ile seçebilirsiniz.


 

 
Alışveriş Sepeti
 
Alışveriş Sepetiniz Boş
 
 
Toplam Tutar SEPET BOŞ  
 

Online Alışveriş
 
Hızlı Menü