Merkez:0(322) 351 72 23
Gazipaşa Şube:0(322) 458 63 66
Yeni web sitemiz www.evrenisitme.com.tr ziyaret edebilirsiniz.
Akıllı İşitme Cihazı Teknolojisi
Siemens touchControl

akıllıİşitme.
Sınırsız imkanlar: akıllıİşitme Teknolojisine sahip en geniş ürün portföyü.

Fitnes bilekliklerinden telefonlara, gün geçtikçe daha çok kişi akıllı ve taşınabilir cihazlar istemekte. Bizim için bu yeni bir şey değil – biz başından beri cihazlarımıza gelişmiş teknolojiyi entegre ediyoruz. Bugün ise bu geleneğimizi çok kapsamlı akıllı işitme cihazları seçeneklerimizle devam ettiriyoruz.

Akıllı işitme cihazlarımız müşterilerinizi mükemmel ses kalitesi, konfor ve rahatlıkla buluşturuyor. akıllıSes ile, işitme cihazları çift olarak kullanıldıklarında doğal işitme işlemini taklit ederler ve zorlu işitme ortamlarında normal işiten kişilere göre daha iyi bir bilateral işitme deneyimini mümkün kılarlar.* akıllıUyum dinleme ortamını tespit eder ve otomatik olarak kullanıcının tercihine göre işitme cihazlarını duruma uygun şekilde senkronize eder. akıllıBağlantı ile ise işitme cihazlarını ses aktarımı için kumandalara bağlar ve aynı zamanda gizli ve güvenilir uzaktan kumandayı mümkün kılar.

Biz buna akıllıİşitme diyoruz.

akıllıİşitme'nin üç maddesi:

İşitme cihazları kablosuz olarak elektronik cihazlara bağlanabilirler – bu da gizli işitme seçenekleri ve kontrolü sağlar.

Teknolojik temel:

Ses aktarımı ve kullanıcı kontrolleri senkroniszasyonu için  e2e kablosuz 2.0. Akıllı telefon uygulamaları üzerinden doğrudan işitme cihazına ses aktarımı ve kumanda kontrolü için kablosuz ses sistemleri.

Özellikler:

Kullanıcı ayarlarının bilateral yönlendirilmesi (Kontrol düğmesi, Ses Kontrolü), easyTek™ ve easyTek Uygulaması™ ile ses aktarımı, touchControl Uygulaması™ ile uzaktan kumanda seçeneği.


Örnek: 1) easyTek ile ses aktarımı; 2) touchControl Uygulaması ile uzaktan kumanda fonksiyonu

İki işitme cihazı da, tek bir sistemde çalışmak ve kullanıcının bulunduğu işitme ortamını tespit etmek ve daha fazla konfor sağlamak için senkronize edilmiştir.

Teknolojik temel:

Kontrol verisi alışverişi için e2e kablosuz 2.0.

Özellikler:

Ortam algılama, öğrenme, ses ekolayzır, konuşmaya odaklanma


Örnek: Konuşmaya odaklanma

İstenmeyen arka plan gürültüsünü bastırmak ve mekansal algıyı iyileştirerek mükemmel bir ses kalitesi sunmak için, doğal işitme işlemini taklit eder. Bazı zor işitme ortamlarında ise, işitme kayıplı kişilerin normal işiten kişilere göre konuşmaları daha iyi anlamasını sağlar.*

Teknolojik temel:

Bilateral sinyal işlemesi için, çift cihaz kullanımında, e2e kablosuz 3.0™ ile mikrofonlar arası veri aktarımı gerçekleşir.

Özellikler:

Dar yönsellik, bilateral TekMik yönselliği, mekansal Konuşamaya odaklanma, bilateral eRüzgarKalkanı


Örnek: Dar yönsellik

* İki klinik çalışma binax’in bazı zorlu ortamlarda normal işitmeden daha iyi netice sağladığını göstermiştir (Kuzey Kolorado Üniversitesi, 2014; Oldenburg Hörzentrum, 2013): Dar yönsellik özelliğine sahip Carat binax veya Pure binax işitme cihazı kullanan hafif ila orta kayıplı kişilerde, kokteyl benzeri ortamlarda Gürültüde Konuşmayı Alma Eşiklerinin normal duyan kişilere göre 2,9 SGO dB daha iyi olduğunu göstermiştir.

 

 
Alışveriş Sepeti
 
Alışveriş Sepetiniz Boş
 
 
Toplam Tutar SEPET BOŞ  
 

Online Alışveriş
 
Hızlı Menü